Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32521C6473K289
B32521C6473K289
B32521C6473K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32521C6473K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32521C6473K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
830 pcs1660 pcs2490 pcs4150 pcs
8300 pcs20750 pcs41500 pcs83000 pcs
Product parameter
Osa numero B32521C6473K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 509680 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Sarja B32521 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-2446-3
495-2447-3-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.047µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression