Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32522C0475K189
B32522C0475K189
B32522C0475K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32522C0475K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32522C0475K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B32522C0475K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47441 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC 40V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Sarja B32522 Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4955-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 4.7µF