Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32522C1275K000
B32522C1275K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32522C1275K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32522C1275K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero B32522C1275K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva