Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32522N6474J189
B32522N6474J189
B32522N6474J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32522N6474J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32522N6474J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2800 pcs
Product parameter
Osa numero B32522N6474J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva