Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32523Q106J
B32523Q106J
B32523Q106J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32523Q106J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32523Q106J
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2160 pcs
Product parameter
Osa numero B32523Q106J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva