Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32523Q3155K289
B32523Q3155K289
B32523Q3155K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32523Q3155K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32523Q3155K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2320 pcs
Product parameter
Osa numero B32523Q3155K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva