Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32523Q475J
B32523Q475J
B32523Q475J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32523Q475J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32523Q475J
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 5% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2520 pcs
Product parameter
Osa numero B32523Q475J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva