Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32524R0686K000
B32524R0686K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32524R0686K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32524R0686K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 68UF 10% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero B32524R0686K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 68UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva