Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C0222K189
B32529C0222K189
B32529C0222K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C0222K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C0222K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2800 pcs5600 pcs8400 pcs14000 pcs
28000 pcs70000 pcs140000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C0222K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva