Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C0473K189
B32529C0473K189
B32529C0473K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C0473K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C0473K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 63VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C0473K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 63VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva