Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C0822J189
B32529C0822J189
B32529C0822J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C0822J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C0822J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8200PF 5% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
11200 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C0822J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8200PF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva