Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1563M289
B32529C1563M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1563M289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1563M289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 20% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
12800 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1563M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 20% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1311776 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension -
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.056µF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.056µF