Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C3103J000
B32529C3103J000
B32529C3103J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C3103J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C3103J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C3103J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 887206 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1180
B32529C3103J
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 10000pF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression