Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C3123J000
B32529C3123J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C3123J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C3123J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C3123J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva