Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C6562J189
B32529C6562J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C6562J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C6562J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
11200 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C6562J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 883416 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Sarja B32529
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 5600pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 5600pF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression