Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C8223J289
B32529C8223J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C8223J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C8223J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C8223J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 266632 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.022µF