Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529D0225J189
B32529D0225J189
B32529D0225J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529D0225J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529D0225J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs1600 pcs2400 pcs
4000 pcs8000 pcs20000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529D0225J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva