Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529D1105K189
B32529D1105K189
B32529D1105K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529D1105K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529D1105K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B32529D1105K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva