Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32559C6822K289
B32559C6822K289
B32559C6822K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32559C6822K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32559C6822K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8200PF 10% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs6400 pcs9600 pcs16000 pcs
32000 pcs80000 pcs160000 pcs
Product parameter
Osa numero B32559C6822K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8200PF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1896601 pcs Tietolomake B32559C Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)