Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32559C8822K000
B32559C8822K000
B32559C8822K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32559C8822K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32559C8822K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8200PF 10% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32559C8822K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8200PF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 785784 pcs Tietolomake B32559C Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm)
Sarja B32559 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-2904
B32559C8822K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 8200pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial
kapasitanssi 8200pF Sovellukset High Pulse, DV/DT