Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32560J1105M000
B32560J1105M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32560J1105M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32560J1105M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 100VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero B32560J1105M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 100VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 168857 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm)
Sarja SilverCap™ B32560 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-DIP
Muut nimet B32560J1105M Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose