Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32560J8223K000
B32560J8223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32560J8223K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32560J8223K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32560J8223K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 291304 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.354" L x 0.224" W (9.00mm x 5.70mm)