Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32561J3154K000
B32561J3154K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32561J3154K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32561J3154K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32561J3154K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 474823 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.453" L x 0.130" W (11.50mm x 3.30mm)