Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32561J3823K000
B32561J3823K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32561J3823K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32561J3823K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
5200 pcs
Product parameter
Osa numero B32561J3823K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 567644 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%