Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32561J6473K289
B32561J6473K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32561J6473K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32561J6473K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
6240 pcs
Product parameter
Osa numero B32561J6473K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 516821 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.453" L x 0.102" W (11.50mm x 2.60mm)
Sarja SilverCap™ B32561 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case 2-DIP
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapasitanssi 0.047µF