Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32562H8404K000
B32562H8404K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32562H8404K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32562H8404K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.4UF 10% 630VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1560 pcs
Product parameter
Osa numero B32562H8404K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.4UF 10% 630VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77517 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 350V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Sarja SilverCap™ B32562
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 2-DIP Muut nimet B32562H8404K
B32562H8404K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.4µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapasitanssi 0.4µF