Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32562J1685K189
B32562J1685K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32562J1685K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32562J1685K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
2800 pcs
Product parameter
Osa numero B32562J1685K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva