Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32562J6334K189
B32562J6334K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32562J6334K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32562J6334K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32562J6334K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 244101 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.650" L x 0.236" W (16.50mm x 6.00mm)
Sarja SilverCap™ B32562 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-DIP
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.327" (8.30mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapasitanssi 0.33µF