Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32613A1333J008
B32613A1333J008
B32613A1333J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32613A1333J008 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32613A1333J008
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32613A1333J008 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 194450 pcs Tietolomake B32612-14 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)