Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A3104K000
B32620A3104K000
B32620A3104K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A3104K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A3104K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A3104K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 198167 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 140V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)