Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A3473J289
B32620A3473J289
B32620A3473J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A3473J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A3473J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
6400 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A3473J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 274858 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 140V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Sarja B32620 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.047µF