Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A4682J000
B32620A4682J000
B32620A4682J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A4682J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A4682J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6800PF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A4682J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6800PF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 290081 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Sarja B32620 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1300
B32620A4682J
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 6800pF Sovellukset High Pulse, DV/DT