Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A6471K289
B32620A6471K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A6471K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A6471K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 470PF 10% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A6471K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 470PF 10% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 358820 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Sarja B32620
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 470pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 470pF Sovellukset High Pulse, DV/DT