Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32621A0103M289
B32621A0103M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32621A0103M289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32621A0103M289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2720 pcs
Product parameter
Osa numero B32621A0103M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 192326 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)