Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32642B6393J
B32642B6393J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32642B6393J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32642B6393J
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32642B6393J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 303357 pcs Tietolomake B32641B,B32642B Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Sarja B32642B Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-7183
B32642B6393J000
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.039µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.039µF Sovellukset High Frequency, Switching