Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A1152K189
B32652A1152K189
B32652A1152K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A1152K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A1152K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 10% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
5200 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A1152K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 10% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 276834 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Sarja B32652
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1500pF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber