Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A2622K000
B32652A2622K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A2622K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A2622K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6200PF 10% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A2622K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6200PF 10% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 176930 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Sarja B32652
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32652A2622K
B32652A2622K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 6200pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 6200pF