Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A4104J189
B32652A4104J189
B32652A4104J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A4104J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A4104J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A4104J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva