Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A4224K289
B32652A4224K289
B32652A4224K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A4224K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A4224K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
830 pcs1660 pcs2490 pcs4150 pcs
8300 pcs20750 pcs41500 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A4224K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 284075 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Sarja B32652 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-76972-3
B32652A4224K289-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber