Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A4824J000
B32653A4824J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A4824J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A4824J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2160 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A4824J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva