B32656A7684J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656A7684J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32656A7684J000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 0.68UF 5% 1.25KVDC RAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 640 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32656A7684J000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 0.68UF 5% 1.25KVDC RAD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 17899 pcs | Tietolomake | B32651-B32658 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 1250V (1.25kV) |
| Voltage Rating - AC | 500V | Toleranssi | ±5% |
| päättyminen | PC Pins | Koko / Dimension | 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) |
| Sarja | B32656 | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial |
| Muut nimet | B32656A7684J B32656A7684J-ND |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 1.555" (39.50mm) | ominaisuudet | - |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized | Yksityiskohtainen kuvaus | 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapasitanssi | 0.68µF | Sovellukset | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |