Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656J1104J000
B32656J1104J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656J1104J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656J1104J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1620 pcs
Product parameter
Osa numero B32656J1104J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39041 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 600V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm)
Sarja B32656 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32656J1104J
B32656J1104J-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT