Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656J2154K000
B32656J2154K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656J2154K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656J2154K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 10% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
720 pcs
Product parameter
Osa numero B32656J2154K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 10% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20566 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
Sarja B32656 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32656J2154K
B32656J2154K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.15µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT