Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656S0105K566
B32656S0105K566
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656S0105K566 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656S0105K566
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 1KVDC R BOX
(Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
Product parameter
Osa numero B32656S0105K566 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 1KVDC R BOX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9966 pcs Tietolomake B32656S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 480V Toleranssi ±10%
päättyminen Screw Terminals Koko / Dimension 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)