Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656S2104K565
B32656S2104K565
B32656S2104K565
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656S2104K565 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656S2104K565
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC R BOX
(Yhdysvaltain dollareina)
288 pcs
Product parameter
Osa numero B32656S2104K565 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC R BOX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14011 pcs Tietolomake B32656S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 800V Toleranssi ±10%
päättyminen Screw Terminals Koko / Dimension 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)
Sarja B32656S Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.866" (22.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm)
ominaisuudet Low ESL ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Snubber