Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32671L0562J000
B32671L0562J000
B32671L0562J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32671L0562J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32671L0562J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32671L0562J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 351888 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)