Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32671L1222K189
B32671L1222K189
B32671L1222K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32671L1222K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32671L1222K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
5200 pcs
Product parameter
Osa numero B32671L1222K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 472343 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 600V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Sarja B32671L Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm)
ominaisuudet High Temperature Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 2200pF