Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32671P5224J000
B32671P5224J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32671P5224J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32671P5224J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 520VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32671P5224J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 520VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 182137 pcs Tietolomake B3267(1,2,3)P Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 520V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Sarja B32671P Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32671P5224J Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 200V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset Power Factor Correction (PFC)