Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672L6224K000
B32672L6224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672L6224K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672L6224K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero B32672L6224K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 275871 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Sarja B32672L Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32672L6224K Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT