Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672P4105J000
B32672P4105J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672P4105J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672P4105J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32672P4105J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113637 pcs Tietolomake B3267(1,2,3)P Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Sarja B32672P Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32672P4105J Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1µF Sovellukset Power Factor Correction (PFC)